המותג והחזון

מסורת של מצוינות וחדשנות

אין כמו טעם אהוב, שמלווה אותנו מאז ועד היום; שגדלנו עליו; שמזכיר לנו את בית אבא ואימא, שמתכתב עם כל הזיכרונות שלנו, שאי אפשר בלעדיו. כי בלעדיו…משהו חסר.
זה הסיפור של המותג שלנו, של סוכרזית. סוכרזית היא "המתוק שלנו", היא הטעם  שהולך איתנו תמיד, והוא כבר חלק מאיתנו, מהיום-יום שלנו. 
ההווה הזה נשען על עבר מפואר: את יצרנית הסוכרזית, חברת ביסקול, הקים דר' צדוק לוי בשנות ה-30 של המאה ה-20. לוי, כימאי במקצועו, החליט ליישם את הידע שלו מעולם התרופות בייצור ממתיקים שולחניים, נגישים לכל. 
כך נולדה ה"פטרייה" המפורסמת של סוכרזית, שהייתה ועודנה הממתיק המוכר לכל משפחה בישראל וכך גם נולדה לראשונה בעולם הטבלייה התוססת.

גאווה לאומית ובין-לאומית

סוכרזית מיוצרת בישראל כבר 60 שנה ומיוצאת לכל העולם. למעשה, היא המוצר הנמכר ביותר מסוגו ומובילה את שוק הממתיקים ללא סוכר בישראל ללא עוררין.
אנו מעריכים את האהדה שהציבור בישראל רוחש למותג ומוקירים את הבחירה בנו בכל יום מחדש, וממשיכים כל העת בתנופת עשייה כדי להביא לציבור לקוחותינו בישראל את "המילה האחרונה" בתחום הממתיקים. 
סוכרזית – כדי שיישאר לכם טעם טוב בפה.

סוכרזית - מכל הטעמים המתוקים שבעולם

עם השנים התפתח הטעם הישראלי, נעשה מתוחכם ואנין יותר, וסוכרזית התאימה את המוצרים שלה למגוון הטעמים הישראליים. סוכרזית אתכם בטבליות, בשקיות אבקה ובנוזל. בטיולים ובנסיעות עם אריזות פטנט מיוחדות וקומפקטיות. סוכרזית נוזלית להמתקת משקאות קרים בימות הקיץ. כל אחד והסוכרזית שלו.

סוכרלוז

למי שאינם מוכנים לוותר על טעם הסוכר אנו מייצרים את סוכרזית-סוכלרוז.

הממתיק הקלאסי

לרבבות הלקוחות שלנו האוהבים את הסוכרזית הקלאסית בעלת הטעם המקורי.

סטיוויה

למי שמבקשים ליהנות ממתיקות טבעית – סוכרזית-סטיוויה מבוססת על צמח הסטיוויה.

החזון
סוכרזית - בכל בית בישראל

הובלת שוק תחליפי הסוכר היא הערך שעליו מושתתת חברת סוכרזית.
סוכרזית מחויבת להביא אל השוק הישראלי את הממתיקים ותחליפי הסוכר החדישים והטעימים ביותר.
לשם כך אנחנו בתנועה מתמדת, ומשקיעים מאמצים ומשאבים רבים במחקר ופיתוח, כדי לייצר מוצרים איכותיים, בריאים ובטוחים לשימוש.